Trningi online

Treningi online

Chcesz ćwiczyć efektywnie, ale nie wiesz jak zacząć? Dostosujemy trening do Twojego celu i możliwości!

Zaczynajmy

Koniec z nagrywanymi filmikami. Ćwicz online pod okiem trenera! Dostosujemy trening do Twojego celu i możliwości. Zaoszczędź czas, przez możliwość treningu wszędzie tam, gdzie jest Internet. Nie martw się o swoją motywację, tym zajmie się społeczność, do której dołączasz. Nie zastanawiaj się już jaki trening wykonać, jaki pasuje do Ciebie i Twoich celów i czy ćwiczenia, które wykonujesz są poprawne technicznie. O to wszystko zadba trener! Wybierz temat zajęć, godzinę i ćwicz!

Ćwiczenia z trenerem personalnym online

Zajęcia odbywają się na żywo poprzez platformę Zoom i nie są nagrywane. Każdy z uczestników zobowiązany jest do włączenia kamerki na treningu.

Ćwiczenia online w domu

Chcesz zadbać o swoją kondycję, wyrzeźbić sylwetkę lub po prostu więcej się ruszać, lecz męczą Cię dojazdy do siłowni? Ćwiczenia online w domu pozwolą Ci trenować, kiedy tylko chcesz!

Nie musisz dojeżdżać do siłowni czy klubu fitness znacznie oddalonych od Twojego domu i trenować wyłącznie w określonych godzinach otwarcia punktów. Zdalne ćwiczenia to także swoboda w wyborze miejsca treningu - wystarczy tylko połączenie z internetem. Ćwiczenia online to nowoczesny sposób na aktywny, ale zdrowy styl życia. Pod okiem doświadczonych trenerów możesz ćwiczyć online m.in. jogę, zadbać o zdrowy kręgosłup, wykonać trening funkcjonalny albo interwałowy. 

Plan treningowy dostosowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb. Podczas ćwiczeń z trenerem personalnym online dowiesz się, jak prawidłowo wykonać dane ćwiczenia, w jaki sposób zaplanować swój trening oraz jak ćwiczyć bezpiecznie. 

Ćwiczenia w domu w trybie online to doskonałe rozwiązanie m.in.:

 • dla zapracowanych osób, którym brakuje czasu, by dojeżdżać do klubu fitness lub siłowni;
 • dla rodziców małych dzieci - nie trzeba szukać opiekunki do pociech, można mieć oko na maluchy i trenować w domu;
 • dla początkujących i nieśmiałych osób - treningi online pomogą zadbać o regularną aktywność i naukę we własnym tempie.

Trener personalny online

Możliwości trenowania pod okiem profesjonalistów nie ograniczają się już do tradycyjnych siłowni czy klubów fitness. Trener personalny online to nowoczesna oferta, która pozwoli każdej osobie zadbać o sprawność fizyczną w zaciszu swojego domu.

Trener personalny online zapewnia możliwość indywidualnego dostosowania planu treningowego do danej osoby oraz konsultacji za pośrednictwem platformy internetowej Zoom. Wystarczy dostęp do internetu, aby trener mógł sprawdzić, czy wykonujesz ćwiczenia w prawidłowy sposób, na czym należy się skupić podczas treningów oraz zadba o motywację i zachęci Cię do regularnych aktywności. Możesz zadawać pytania podczas treningu, poprosić o wskazówki i zaplanować ćwiczenia tak, by krok po kroku poprawiać swoją kondycję.

Niezależnie od miejsca zamieszkania - czy to w dużym mieście, czy na odludziu - dostęp do profesjonalnego trenera jest w zasięgu ręki. To rozwiązanie jest idealne również dla osób o napiętych harmonogramach, które mają trudności z włączeniem regularnych wizyt w siłowni do swojego dnia.

Systematyczne treningi online pod okiem trenera służą nie tylko realizacji Twoich sportowych planów, ale pozwalają monitorować postępy. Analiza osiągnięć i korygowanie błędów podczas ćwiczeń motywuje do dalszej pracy i umożliwia wprowadzanie zmian w planie treningowym na bieżąco, by dopasować treningi do Twoich potrzeb.

Fitness online w domu

Zadbaj o komfort podczas ćwiczeń, profesjonalne wsparcie oraz elastyczny harmonogram i zdecyduj się na zajęcia fitness online w domu! Kiedy tradycyjne metody, tj. treningi w klubie fitness lub w siłowni odbywają się w godzinach Twojej pracy, brak miejsc dla większej liczby uczestników albo zajęcia nie spełniają Twoich oczekiwań, ćwiczenia online w domu stanowią idealną alternatywę.

Zajęcia fitness online odbywają się w kameralnych grupach, od 1 do maksymalnie do 8 osób. Dzięki temu trener może w pełni skupić się na motywowaniu uczestników do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i udzielać wskazówek odnośnie prawidłowej postawy ciała. W przeciwieństwie do zajęć stacjonarnych, gdy uczestników jest więcej, osoba prowadząca trening fitness nie może poświęcić każdej osobie wystarczająco dużo czasu.

Nie musisz obawiać się, że osoby trzecie będą podglądać Cię podczas treningu - wystarczy, że przygotujesz sobie spokojne miejsce do ćwiczeń. Jeśli chcesz, zasłoń okna, zamknij drzwi w pokoju i trenuj fitness tak, jak Ci wygodnie!

Kameralny styl zajęć sprzyja wzajemnemu motywowaniu się uczestników do treningu i kolejnych spotkań w formie online.

Trening funkcjonalny online

Trening funkcjonalny skupia się na ćwiczeniach poprawiających funkcje ciała, które są niezbędne w codziennym życiu. Ćwiczenia funkcjonalne opierają się na naturalnych ruchach, np. podnoszeniu, pchaniu, ciągnięciu, skakaniu czy kucaniu. W przeciwieństwie do tradycyjnych treningów, które izolują poszczególne partie mięśniowe, trening funkcjonalny angażuje całe ciało, co przekłada się na lepszą koordynację ruchową, poprawia zmysł równowagi oraz rozwija siłę fizyczną.

Trening funkcjonalny online pozwala ćwiczyć we własnym domu, w znanym otoczeniu, przy jednoczesnym zachowaniu efektywności treningów prowadzonych stacjonarnie, np. w tradycyjnej siłowni. Dzięki konsultacjom w czasie rzeczywistym, poprzez platformę Zoom, trener personalny może obserwować podopiecznego, analizować i korygować jego ruchy. Trener dopasuje trening funkcjonalny indywidualnie do uczestnika i zmotywuje go do regularnej aktywności. 

Zadbaj o swoje zdrowie oraz sprawność fizyczną z pomocą treningu funkcjonalnego! Możesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę albo poprawić kondycję, i to bez konieczności wychodzenia z domu. 

Trening online - zalety

Za co warto docenić treningi w formie online w towarzystwie trenera personalnego? Poznaj najważniejsze zalety tego rozwiązania i zadbaj o swoją sprawność fizyczną z pomocą zdalnych ćwiczeń!

 • Trening online umożliwia dostosowanie harmonogramu ćwiczeń do Twojego rytmu dnia.
 • Nic wokół Cię nie rozprasza, co często zdarza się np. na zatłoczonej siłowni. Możesz skupić się na sobie i prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.
 • Dla wielu osób atmosfera panująca na siłowni może być niekomfortowa lub zniechęcać do ćwiczeń. Trening online pozwala zadbać o siebie w zaciszu domowym, bez stresu i obawy przed ocenianiem przez otoczenie.
 • Treningi w domu pozwalają oszczędzić czas na stanie w korkach i dojazd do klubu sportowego. Rozwiązanie przynosi również korzyści finansowe, gdy nie trzeba płacić za paliwo czy komunikację miejską, by dotrzeć na siłownię. 
 • Podczas treningów, możesz porozmawiać z doświadczonymi trenerami i korzystać z ich wiedzy oraz wskazówek. 
 • Oferta treningów online jest zróżnicowana - możesz wybierać m.in. spośród jogi, treningów siłowych, ćwiczeń zdrowotnych czy treningów funkcjonalnych. To pozwala odkrywać nowe formy aktywności fizycznej i znaleźć rodzaj ćwiczeń, który najbardziej lubimy.
 • Niezależnie od tego, czy jesteś na urlopie, w podróży służbowej lub przebywasz w domu, do udziału w treningach online wystarczy Ci połączenie z internetem.
 • Regularny kontakt z trenerem personalnym działa motywująco. Świadomość tego, że ktoś śledzi Twoje postępy, dba o to, by prawidłowo wykonywać ćwiczenia i wspiera w trudniejszych momentach poprawia efektywność treningów.

Trening w formie online pod okiem trenera personalnego łączy w sobie wszystkie zalety stacjonarnych sesji treningowych z wygodą ćwiczeń w domu. Dzięki temu możesz osiągnąć wymarzone cele w efektywny i bezpieczny sposób, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Trening online - jak to działa?

Tylko 5 kroków dzieli Cię od pełnego wykorzystania możliwości naszej siłowni online!

1

Wybierasz zajęcia, bądź usługę
i dokonujesz opłaty.

2

Uzyskujesz profil użytkownika.

3

Logujesz się na zajęcia. Link, znajdziesz
w e-mailu.

4

Ćwiczysz, pytasz, chłoniesz wiedzę
i poprawiasz swoje samopoczucie.

5

Cieszysz się zdrowiem
i efektami!

Kalendarz treningów grupowych

Zapisy są możliwe do godz. 23:59 dnia poprzedzającego dane zajęcia!