Oferta dla firm

Czy Twoi pracownicy mogą zadbać o swoją kondycję bez wychodzenia z domu? Skorzystaj z oferty treningów online dla firm!

Zapewniamy opiekę trenerską dla Twoich pracowników, którzy od dziś mogą ćwiczyć zdalnie, z każdego miejsca na świecie. Wystarczy połączenie z internetem, by wprowadzić aktywność fizyczną do codziennych zajęć. Ćwiczenia odbywają się pod okiem trenera – niemal jak na siłowni czy w klubie fitness.

Treningi online warto potraktować jak inwestycję w dobre samopoczucie i zdrowie pracowników. Regularna aktywność fizyczna redukuje poziom stresu, co jest szczególnie istotne m.in. na stanowiskach pracy o charakterze umysłowym czy w przypadku dużej odpowiedzialności pracowników za wykonywane zadania.

Jako trenerzy stawiamy na indywidualne podejście do podopiecznych. Również firmom, które z nami współpracują, chcielibyśmy zaproponować rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Zakres naszych usług składa się z trzech filarów:

Oferta dla firm

Zajęcia online to treningi dla firm pod okiem wykwalifikowanych trenerów na platformie Zoom. Każdy z grupy ( max. 10 osób ) dostaje zindywidualizowany zestaw ćwiczeń w zależności do swoich możliwości. Na podstawie wywiadu zostaną dobrane godziny oraz tematyka zajęć.

Dzięki tym zajęciom Państwa pracownicy zminimalizują ryzyko wystąpienia problemów z przewlekłym bólem pleców, zniwelują stres, poprawią sprawność, wydolność, zyskają energię do pracy oraz zwiększą pewność siebie.

Wydarzenia to spotkania integracyjne pracowników, których przewodnim tematem jest sport i aktywność fizyczna. Nauka pływania na windsurfingu, żaglach, jazdy na snowboardzie, nartach, treningi biegowe, pływackie, turnieje piłkarskie i wiele innych aktywności wspaniale wpływa na redukcję stresu, euforię endorfinową oraz integrację w zespole.

Edukacja to spotkania online lub stacjonarne, podnoszące poziom wiedzy Państwa pracowników z zakresu między innymi :

  • zdrowych pleców
  • zdrowej aktywności fizycznej
  • wpływu diety na organizm

Znając Państwa cel oraz preferencje, jesteśmy w stanie przedstawić jak najlepszą i spersonalizowaną ofertę naszych usług.

Z ofert tych skorzystali już Polski Związek Judo, Ikizama klub, Ryś judoWielgus Auto serwis, 4 Safe. Dartrack sp. z o.o.

Czekamy na Ciebie! 🙂

Na wszystkie pytania odpowiemy pod adresem: kontakt@trainingzone.pl