Weronika Banach – trenerka

Weronika Banach – trenerka

Weronika Banach – Trenerka personalna, w trakcie ostatniego roku studiów magisterskich fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego.

Weronika w 2021 roku odbyła roczną praktykę w Portugalii na uczelni Instituto Universitário da Maia z zakresu wychowania fizycznego i nauki o sporcie. Praktyka zagraniczna pozwoliła jej pogłębić wiedzę dotyczącą trenowania zawodników różnych dziedzin sportowych. Ponadto Weronika brała udział w badaniach dotyczących zastosowania treningu oporowego u osób starszych zmagających się z powikłaniami po przechorowaniu COVID-19.

Weronika uważa, że regularna aktywność fizyczna jest najlepszą formą rehabilitacji, która gwarantuje poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego podopiecznych. Weronika dzięki studiom wie, jak pomóc osobom zmagającymi się z różnymi schorzeniami. Aktywność fizyczna towarzyszy jej od najmłodszych lat. Swoją wiedze nieustannie pogłębia biorąc udział w kursach związanych z przygotowaniem motorycznym, aktywnością fizyczną, dolegliwościami bólowymi i metod ich zwalczania oraz śledząc najnowsze publikacje naukowe.

Weronika zaprasza na trening personalne osoby w każdym wieku – dzieci, dorosłych i osoby starsze, które chcą zadbać o swoje zdrowie, poprawić swoją motorykę i wyniki sportowe, bądź zmagają się z kontuzjami czy dolegliwościami bólowymi.