mgr Bartek Szyprowski – szkoleniowiec

mgr Bartek Szyprowski – szkoleniowiec

    Specjalizacje:
  • Dwubój olimpijski
  • Przygotowanie motoryczne

Bartek jest absolwentem Warszawskiej AWF, byłym zawodnikiem oraz reprezentantem Polski w Judo. Swoją pasję do sportu realizuje jako trener przygotowania motorycznego i zawodnik podnoszenia ciężarów. Nieustannie poszukuje rozwoju swoich zawodników oraz własnych kwalifikacji trenerskich. Umiejętności trenerskie rozszerza na seminariach i szkoleniach u najlepszych specjalistów na świecie m.in. Borisem Sheiko i Carlo Buzzichellim.

Jeden z niewielu trenerów w Polsce posiadających certyfikat systemu FRC (Functional Range Conditioning), z którego metod korzystają trenerzy najważniejszych organizacji sportowych: NBA, NFL, UFC, Westside Barbell. W roku 2019 miał przyjemność pracy ze studentami na Warszawskiej AWF jako prowadzący przedmiotów: podnoszenie ciężarów oraz specjalizacja trenerska.

Obecnie współpracuje z czołowymi zawodnikami Judo w kraju jak i młodymi judokami w klubie „Kuma Judo”. Wieloletnie doświadczenie i wiedzę przekazuje na licznych kursach i szkoleniach z zakresu treningu personalnego oraz przygotowania motorycznego.